Groot feest voor Eeuwenoud Scouting

Scouting Regio Maasdelta vierde het eeuwfeest van Scouting met een groot feest voor alle Scouts uit de regio bij de Krabbeplas in Vlaardingen. De Echo Schiedam plaatste op woensdag 22 september een leuk stukje op pagina 3.

de Echo Schiedam

de Echo Schiedam van 22 september 2010, pagina 3

In de Echo Schiedam van 22 september 2010 plaatste de krant een bericht over de Maasdelta Sensation. Op de foto de Kabouters en Welpen van de Scouting Tono-groep. De foto is overigens niet van Roel Dijkstra.

Scouting Maasdelta Sensation

Ook het Nieuwe Stadsblad besteedde aandacht aan de Maasdelta Sensation.

Het Nieuwe Stadsblad

Het Nieuwe Stadsblad van 22 september 2010, pagina 13

In het Nieuwe Stadsblad van 22 september 2010 staat op pagina 11 een foto van de Maasdelta Sensation.