Girls Unstoppable

Uit onderzoek blijkt dat wereldwijd 6 op de 10 meisjes stopt met activiteiten die ze leuk vinden omdat ze zich onzeker voelen. Dove en Scouting Nederland zijn een samenwerking aangegaan om hier wat aan te doen. Als een van de eersten in Nederland konden de meisjeswelpen van de Schiedamse Scouting Tono-groep de workshop ‘Girls unstoppable’ volgen in het kantoor van Dove in Vlaardingen.

Algemeen Dagblad/Rotterdams Dagblad

Het AD/RD, katern Waterweg, pagina 8

Ook het Algemeen Dagblad/Rotterdams Dagblad was enthousiast over de workshops bij Dove. Hier een kort artikel op pagina 8 van het katern Waterweg van 5 december 2012.

Het Nieuwe Stadsblad

Het Nieuwe Stadsblad van 5 december 2012, pagina 3

Op pagina 3 van het Nieuwe Stadsblad van woensdag 5 december was dit artikel te lezen.