Halvering subsidie NME Centrum is van de baan

In de gemeenteraad is door meerdere raadsleden gesproken over de subsidiesystematiek. Fractieleider John van Sliedrecht nam het op voor de subsidie voor het NME Centrum en de subsidie van kleine vrijwilligersorganisaties, waaronder de soutinggroepen

Algemeen Dagblad / Katern Waterweg

Katern Waterweg van het Algemeen Dagblad van woensdag 10 november plaatste een groot artikel over de subsidieperikelen in Schiedam en de behandeling van de begroting van de gemeente. Ondewerp waren vooral de subsidie aan het NME natuurcentrum en de subsidie aan de kleine vrijwilligerspartijen, zoals de scoutinggroepen

Op pagina 6 van katern Waterweg van het Algemeen Dagblad van 10 november 2021 een artikel over de subsidieperikelen Op pagina 6 van katern Waterweg van het Algemeen Dagblad van 10 november 2021 een artikel over de subsidieperikelen.